Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, personeliyle bir iftar yemeğinde buluştu

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon Ulaşım A.Ş. (TULAŞ) çalışanlarıyla düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon Ulaşım A.Ş. (TULAŞ) çalışanlarıyla düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkanı Murat Zorluoğlu, çalışanlarının maaş zammı ve sosyal haklarını artırmak için tüm imkânları seferber etti. Personelin mutluluğu ve huzuru, yönetim anlayışının öncelikli hedeflerinden biri olarak belirlendi. Başkan Zorluoğlu, bu amaçla personeliyle sık sık bir araya gelerek iletişim ve işbirliğini güçlendiriyor.

Dün akşam TULAŞ personeliyle düzenlenen iftar programına katılan Başkan Zorluoğlu, çalışanlarıyla sohbet ederek Trabzon’da gerçekleştirilen ulaşım projelerine değindi. Büyükşehir Belediyesi olarak ulaşım alanında önemli adımlar attıklarını belirten Başkan, Trabzon Ulaşım A.Ş.’nin kurulması, teknolojik sistemlerle donatılmış modern bir Ulaşım Hizmet Binası inşası ve otobüs filosunun güçlendirilmesi gibi projelerden bahsetti.

Başkan Zorluoğlu, toplu taşıma hizmetinin tüm ilçelere ulaştığını ve yolcu kapasitesinin yüzde 70 artırılarak kalitenin artırıldığını söyledi. Bu başarıların arkasında çalışanların özverili çalışmalarının olduğunu vurgulayan Başkan, kurumsal kapasitenin arttığını gösteren bu başarının elde edilmesinde emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür etti.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, personeliyle bir iftar yemeğinde buluştu!
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kuzey Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!