TOKİ 30 ilde 235 iş yerini açık artırmayla satacağını açıkladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TOKİ, aralarında Ankara, İstanbul, İzmir’in de bulunduğu 30 ilde 235 iş yerini açık artırmayla satışa çıkardı.

TOKİ 30 ilde 235 iş yerini açık artırmayla satacağını açıkladı

Türkiye’nin farklı illerinde konut satış bedelleri ile kiranın yüksek olması ve depreme dayanıklı alanlarda yaşama sorununa yönelik çözüm sunan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 30 ilde bulunan 235 iş yerini açık artırma yöntemiyle satışa çıkardı.

TOKİ’nin ilk evim, işyerim ve arsam projeleri kapsamında gerçekleştirilen bu satışlar, 18 Nisan Salı günü saat 10.30’da Aksaray, Ankara, Aydın, Bartın, Bursa, Çankırı, Çorum, Denizli, Edirne, Elazığ, Erzurum, Giresun, Iğdır, İstanbul, İzmir, Kars, Kayseri, Kırşehir, Konya, Kütahya, Manisa, Mersin, Niğde, Rize, Sakarya, Sivas, Tokat, Trabzon, Uşak ve Van’da yapılacak.

Açık artırmalar Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek. Ayrıca “www.emlakmuzayede.com.tr” adresi üzerinden de teklifler alınacak.

İş yerlerine sahip olmak isteyen alıcılar, yüzde 25 peşinat ve 120 ay vade seçenekleriyle satın alabilecekler. Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası AŞ ve TC Ziraat Bankası AŞ tarafından yürütülecek. Başvurular ve teminatlar da bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecek.

Ayrıntılı bilgi için

Ayrıntılı bilgilere www.toki.gov.tr ile www.emlakmuzayede.com.tr internet adreslerinden ve “444 86 54” ile “0 212 608 15 00” numaralı telefondan ulaşılabilecek.

TOKİ 30 ilde 235 iş yerini açık artırmayla satacağını açıkladı
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kuzey Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!