Bekir Aktürk’ten flaş açıklama! Göreve devam edecek mi?

Trabzon'un Soğuksu mahallesinde üç dönemdir muhtar olarak mahalle sakinlerine hizmet veren ve aynı zamanda Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı olarak görev yapan Bekir Aktürk muhtarlık görevine devam edeceğini açıkladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Soğuksu Mahallesi’nde göreve devam etmek istediğini mahalle sakinlerine bildirmek için   aday çalışmalarını sürdüren
Muhtar Bekir Aktürk, yaptığı açıklamada, “Soğuksu Mahallesi’nde bugüne kadar muhtarlık çalışmalarımızı mahallemizin ve mahalle sakinlerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit ederek çözümlerini kamu kurum işbirlikleriyle yerine getirdik. Mahallemizde şükürler olsun ki çözemeyeceğimiz hiçbir sorunla karşılaşmadık.

Mahalle sakinlerimizin şahsıma duyduğu güven ve itimatı

Soğuksu mahallesi muhtarı olarak hiç boşa çıkarmadım.

Muhtarlık görevim süresince sadece mahalle sakinlerimin güven ve takdirini değil devletimize bağlı ülke genelini kapsayan Türkiye Muhtarlar Konfederasyonunda başkanlığı görevine layık görüldüm.

Sadece mahallemin değil ülkemin her bölgesinde ki sorun ve çözümlerine vakıf oldum.

Bekir Aktürk, “Bu başarılar mahallemizin bana verdiği destek ve güvenle gerçekleşti.
Bu güvene dün layık olmak için nasıl çalıştıysak bu günde aynı şekilde talibiz..

Allah nasip eder güveninizle görevime devam edersem hızla gelişen Ortahisar’ımıza, Trabzon’umuza yakışır hizmetleri mahallemize getirmeye edindiğimiz deneyim ve tecrübeyle devam edeceğiz.
Bugüne kadar mahallemiz adına kimin kapısını çaldıysak, özellikle Sayın Başkanımız Ahmet Metin Genç başta olmak üzere siyasi iradelerimizden de bu noktada hep destek  gördük.

Bundan sonra da aynı şekilde iktidarıyla, muhalefetiyle el ele vererek mahallemizi güzel yarınlara taşıma gayretinde olacağız.” ifadelerini kullandı.
“Aktürk açıklamasını şu şekilde sürdürdü.  Biz devlet ile halk arasındaki en önemli, en sıkı bağız. Milletin temas ettiği ilk makam muhtarlık makamı aynı zamanda ülkemizin en küçük ama en demokratik tarafsız müessesi ve son derece önemli bir iletişim ağıdır.

Mutlu bir şehir, mutlu bir ülke için Soğuksu Mahallesi muhtarı ve adayı  olarak ben üzerime düşeni yapma gayretinde olacağım.
Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da mahallemiz ve şehrimiz adına çalışmaya devam edeceğim. Bizlere güvenen, görevi devam ettirmemizi isteyen, ‘Sen yoksan biz sandığa gitmeyiz’ diyen çok sayıda seçmenimize buradan güven ve destekleri için şükranlarımı sunuyorum.
Onların güveniyle hizmet için yine sizlerin karşısındayız.

Bizim bugüne kadar yaptığımız işleri, hizmetleri ve neler yapacağımızı mahalle sakinlerimiz biliyor.
Aynı şekilde gereken değerlendirmeyi yine en doğru şekilde yapacaklardır ve 1 Nisan sabahı biz mahallemizde ve Türkiye’de üstlendiğimiz görevimize devam edeceğiz.
Yoğun teveccühler nedeniyle tekrar halkımıza teşekkür ediyorum, hepsini canı gönülden selamlıyorum, desteklerini bekliyorum. İnşallah seçim mahallemiz, ilçemiz, şehrimiz ve ülkemiz için hayırlı olur.” ifadeleriyle sözlerini tamamladı.

Bekir Aktürk’ten flaş açıklama! Göreve devam edecek mi?
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kuzey Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!