Bayburt’ta Kütüphane Haftası etkinlikleri

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

25-31 Mart Kütüphane Haftası münasebetiyle okullarda hafta boyunca çeşitli etkinlikler sürerken Bayburt İl Milli Eğitim koordinesinde, farklı okul ve kademelerde öğrenim gören öğrenciler, üniversitenin kütüphanesinde yeni kitaplarla tanıştı.

İstedikleri kitapları kütüphanede kolaylıkla bulan öğrenciler için okuma saati düzenlendi. Bol bol kitap okuyan öğrenciler, daha sonra okudukları kitaplar üzerinden arkadaşlarıyla analiz yapıp, kitaptan edindikleri bilgileri birbirleriyle paylaştılar.

Kitap okuma bilincinin küçük yaşlarda çocuklara aşılanması gerektiğini vurgulayan İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, öğrencilere bol bol kitap okuması tavsiyesinde bulunarak, her zaman olduğu gibi bundan sonrada öğrencilere desteklerinin süreceğini bildirdi. Böylesi anlamlı bir etkinlik içerisinde bulunmaktan mutluluk duyduğunu kaydeden Güney, öğrencilerle kitaplar üzerine bir süre sohbet etti.

Keyifli vakit geçirdiklerini söyleyen öğrencilere, etkinliğin sonunda sevdikleri yazarların kitaplarından hediye edildi.

Bayburt’ta Kütüphane Haftası etkinlikleri
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kuzey Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!