Trabzonspor'dan yeni hamleler geliyor

Trabzonspor, Double Pass firması tarafından gelecek raporla birlikte önemli bir değişim sürecine girecek gibi görünüyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ara raporlar, kulübe ulaşırken antrenör değişimlerine gidileceği ve yaşlı antrenörlerle yola devam edilmeyeceği konusunda kesin bir karar verileceği belirtiliyor. Yetersiz bulunan antrenörlerle de yollar ayrılacak ve kulüp, kurumsal bir dizayn sağlanacak.

Bununla birlikte, futbolcu izleme ekibi olan scoutların da güncellenmesi ve genişletilmesi gerektiği düşünülüyor. Kulübün içinde görev yapan ve geniş bir ağa sahip olan bu ekibe, işinde uzman kişilerin dahil edilmesi planlanıyor. Kulüp, ödemelerle mücadele ettiği için, bu bölgeye de yeterli ödenek ayıracak. Ayrıca, kulüpte görev yapan eski isimlerin de farklı alanlarda görevlendirileceği ya da ayrılacağı düşünülüyor. Bu da kulübün farklı alanlarda ciddi değişiklikler yapacağı anlamına geliyor.

Medya birimi için de dedikoduların olduğu belirtiliyor. Ancak bu değişikliğin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği tam olarak bilinmemekle birlikte, kulübün alt yapıdan üst yapıya kadar ciddi bir değişim yapmak istediği açıkça ortada.

Bununla birlikte, önceki dönemlerde yaşanan hatır gönül ilişkilerine takılıp yarım kalan hamlelerin bir daha yaşanmaması için kulüp, adımlarını daha dikkatli atacak.

Trabzonspor’dan yeni hamleler geliyor
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kuzey Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!