Trabzon’da başkan Bıyık açıkladı: Hizmet için herkesin oyuna talibim!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık seçim çalışmalarına devam ediyor. Kaşüstü Mahallesi’nde esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Başkan Bıyık, ardından Çamlıyurt Mahallesi’ni ziyaret etti.

Vatandaşlarla olan sohbetlerinde Yomra’da huzur içinde bir seçim gerçekleştireceklerine yürekten inandığını ifade eden Başkan Bıyık, “Tüm adaylara başarılar diliyorum. Yomramız bu seçimde tüm Trabzon’a örnek olacaktır. Huzur içinde bir seçim gerçekleştireceğiz. Ben diyorum ki geride kalan 5 yılda ilçemize çok ciddi hizmetlerde bulunduk. Yaptığımız işlerin bugünkü değeri ile maddi karşılığı 400 milyonun üzerindedir. Yomra’da hizmete bu denli bir bütçenin aktarıldığı başka bir dönem olmamıştır. Yeni dönemde daha da fazla işler yapmak, Yomra’yı hayallerimizdeki noktaya ulaştırmak için tekrar oylara talibim” dedi.

Geride kalan dönemde yaptıkları işlerin yani sıra yeni dönem için de çok güzel projeleri olduğunu ifade eden Başkan Bıyık, “Geride kalan 5 yılda ilçemizin ana eksiklerini ortadan kaldırmak için çok ciddi mücadelemiz oldu. Yeni dönemde köy yollarımızdan ilçe merkezimizdeki cadde ve sokakların modernizasyonuna kadar, Yomra’nın her noktasına dokunacağımız projelerimiz var. Yakın zamanda projelerimizi kamuoyuna aktaracağız. Yaptığımız işleri teminat gösterek yeni dönem projelerimiz için herkesin oyuna talip olduğumu ifade etmek istiyorum.”

Trabzon’da başkan Bıyık açıkladı: Hizmet için herkesin oyuna talibim!
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kuzey Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!