Trabzon meydanına CHP için dev çadır

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısını Trabzon'da gerçekleştireceğini açıklamıştı ancak toplantı, iki hafta boyunca ertelenmişti. Toplantının gerçekleşeceği yer ise herkes tarafından merak ediliyordu. Son gelen bilgilere göre, CHP, Trabzon Valiliği ve ilgili belediyelerden gerekli izinleri aldı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Salı günü, Trabzon meydanında 3 bin kişilik dev bir CHP çadırı kurulacak ve burada CHP, saat 13.30’da grup toplantısını gerçekleştirecek. Ayrıca, toplanan kalabalığa hitap etmek üzere bir otobüs de orada bekletilecek ve Kılıçdaroğlu ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, seçim otobüsünün üzerinden halkı selamlayacak.

Salı günü, Trabzon adeta hareketli bir gün yaşayacak gibi görünüyor. Halkın Kılıçdaroğlu’na ve İmamoğlu’na ilgisinin nasıl olacağı merak konusu.

CHP’nin Trabzon’da gerçekleştireceği grup toplantısına yönelik olarak, bazı kesimler tarafından eleştiriler de yapılmıştı. Ancak parti, gerekli izinleri alarak toplantıyı gerçekleştireceğini açıklamıştı. Partinin halkla buluşacağı bu toplantıda, birçok konu ele alınacak ve halkın talepleri dinlenecek.

Trabzon meydanına CHP için dev çadır
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kuzey Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!