TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Trabzon Şubesi 4. Olağan Genel Kurulu gerçekleşti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Trabzon Şubesi 4. Olağan Genel Kurulu 03 Şubat 2024 tarihinde TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi Toplantı Salonunda  gerçekleştirildi.

Genel Kurul Divan Başkanı seçimiyle başladı.

Divan Başkanlığı görevine Engin Aktaş, Divan Başkan Yardımcılığına Sn. Ahmet Barış Dimirkır  ve Divan I.Yazmanlığına Sn. Yasemin Bayraktar, Divan II. Yazmanlığına ise Sn. Gürkan Şeşen seçildi.

Genel Kurul Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlatıldı.

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Trabzon Şubesi 3. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Doruk Görkem Özkan’ın yaptığı açılış konuşmasının ardından sırasıyla Prof.Dr. Banu Çiçek Kurdoğlu ,KTÜ Peyzaj Mimarlığı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Cengiz Acar,  Şube 3. Çalışma Dönemi Aralık 2023 tarihine kadar Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev almış üye Sn. Ahmet İhsan Hacıfettahoğlu, Şube 1. ve 2. Çalışma Dönemi Yönetim Kurulu Başkanı Engin Aktaş ve TMMOB Peyzaj Mimarları Odası 15. Dönem Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Özay Yerlikaya konuşmalarını gerçekleştirmek üzere kürsüye çıktı.

Konukların konuşmaları sonrasında Şubemiz 3. Dönem Çalışma Raporu Şube Yazmanı Sn. Duygu Akyol Kuyumcuoğlu tarafından sunuldu ve oylamaya sunuldu. Oy birliği ile kabul edilen çalışma raporu sonrası yine Şube Yazmanı Sn. Duygu Akyol Kuyumcuoğlu tarafından Şube Mali Raporları sunuldu.

‘Birlikte Üreteceğiz / Yönetecegiz’ Grubu adına Sn. Doruk Görkem Özkan tarafından gelecek dönem gerçekleşmesi planlanan faaliyetler sunuldu.

‘Birlikte Üreteceğiz / Yöneteceğiz’ Grubu Asil ve Yedek listeleri Divan Başkanlığına sunularak oylamaya sunuldu ve oy birliği ile kabul edilmesinin ardından TMMOB Peyzaj Mimarları Odası 16. Olağan Genel Kuruluna götürülmesi gereken önerge Divan Başkanı Engin Aktaş’a teslim edildi. Önergenin okunması ve oy birliği ile kabul edilmesi sonrası tek liste olarak seçime gidilirken Divan Başkanı tarafından gerçekleşen kapanış konuşması ile  TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Trabzon Şubesi 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı son buldu.

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Trabzon Şubesi 4. Olağan Genel Kurulu gerçekleşti
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kuzey Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!