Süper Lig ekibinin başkanı, Galatasaray’a sempatisi olduğunu açıkladı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım çarpıcı açıklamalar yaptı.

Galatasaray maçı sonrası yaşanan tartışmalarla ilgili Beyaz TV’ye açıklamalarda bulunan Yıldırım, Galatasaray’a karşı sempatisi olduğunu saklamadığını söyledi.

Kendisinin İngilizce düşünüp, Türkçe konuşan bir adam oludğunu ifade eden Yıldırım, “Bazen kelimeleri tam bulamayınca yanlış anlaşılmalar oluyor. Benim 3 tane Galatasaray’dan transfer etmiş olduğum oyuncularıma hiç kimse ‘Maç sattı’ diyemez. Bu çocuklar çıktı aslanlar gibi oynadı, mücadelesini yaptı sahada. Taraftarın beğenmez, Fenerbahçeliler beğenmez, Galatasaraylılar beğenir. Hiç kimse beni ilgilendirmez” dedi.

Galatasaray maçında bu oyuncuların geçmişinden dolayı Samsunspor’a leke verulduğunu söyleyen Yıldırım, Fenerbahçelilere ise, “Kalktılar Fenerbahçeliler dedi ki, ‘Armanda Atatürk’ü çıkar’ dediler. Onu söyleyenler, terbiyesizlik yapıyor camiama. Atatürk sevgisi bu ülkede artık göklere çıkarken bu insanlar yerin dibine sokmaya çalışıyorlar. Ben Samsunspor’u yok olmasın diye aldım. Kümeye gidiyordu. Eskişehirspor gibi kapanacaktı. Ben milyonlarımı harcıyorum. Atatürklü arma, Türkiye’de bir tek Samsunspor’da var. Bunu yaşatmak için şu ana kadar 100 milyon liraya yakın para harcadım. Daha da harcayacağım” ifadelerini kullandı.

Galatasaray’a karşı sempatisi olduğunu belirten Yıldırım, “Çocukluğumdan beri Galatasaray sempatim var. Bunu saklamıyorum. Ben her Galatasaray maçında Samsunsporluyum. Bunu herkes çok iyi bilmeli. Ben Galatasaray maçında yensinler diye 200 bin liraya yakın özel prim verdim. Ben bu ligde kalmak istiyorum. Ben gidip de saçmasapan insanların lafıyla maç satacak, öyle bir karakterim yok. Benim milyarlarım var. Ben neyin maçını satacağım ya! Benim paraya ihtiyacım yok ki!” ifadelerini kullandı.

Süper Lig ekibinin başkanı, Galatasaray’a sempatisi olduğunu açıkladı!
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kuzey Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!