Cumhurbaşkanı Erdoğan'a nefret söylemleri! Gözaltına alındı

Altılı masanın adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na destek veren bir kadın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik sözleri nedeniyle hesap verecek.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’de seçime 41 gün kala, seçim heyecanı tüm ülkede yükseliyor ve vatandaşlar oy tercihlerini tartışıyor. Halkın nabzını ölçmek için yapılan anketler ve sokak röportajları ise bazen tartışmalı anlara sebep oluyor.

Bu bağlamda, “Kanal Dünya” isimli YouTube kanalı tarafından yapılan bir sokak röportajı, Kemal Kılıçdaroğlu’na destek veren bir kadının sözleri nedeniyle gündeme oturdu. Kadın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye yönelik sert ifadeler kullanarak, hakaretler savurdu. Sözlerinde “Allah AK Parti hükümetinin, Tayyip’in soyunu sopunu neslini yok etsin” gibi ifadeler kullanan kadın, aynı zamanda oy verenleri de hedef alarak, “Ona oy verenler de 15 Temmuz’da ölen askerlerin kanında boğulsun” diyerek, tepki çekti.

Bu sözlerin ardından, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik nefret dolu ifadeler kullanan kadın hakkında soruşturma başlatıldı ve gözaltına alındı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a nefret söylemleri! Gözaltına alındı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a nefret söylemleri! Gözaltına alındı
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kuzey Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!