CHP’li İBB’nin 3 yıldır döşeyemediği boru hattı tepki çekti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin üç yıl önce başlattığı Beşiktaş-Sarıyer boru hattı yenileme çalışması hala tamamlanamadı ve bir vatandaşın tepkisini çekti. İstanbul Belediyesi, yarım bırakılan çalışmaların faturasını İstanbullu'lara ödetiyor gibi görünüyor.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
CHP'li İBB'nin 3 yıldır döşeyemediği boru hattı tepki çekti

Beşiktaş-Sarıyer boru hattında yapılan su borularının yenilenme çalışması üç yıldır sürüyor ve hala bitirilemedi. Bu durum bir vatandaşın isyanına neden oldu ve çektiği videoda İstanbul Belediyesi’ne yönelik eleştirilerde bulundu.

Vatandaş, İstanbul Belediyesi’nin üç yıldır bitiremediği çalışmayla ilgili olarak, “Beşiktaş’tan Sarıyer’e caddeden su borusu döşüyorlar ve üç senedir hala bitiremediler” dedi. Vatandaş, İstanbul Belediyesi’nin yavaş ilerleyen çalışmasını, Azerbaycan’dan ve Rusya’dan gelen doğalgaz boruları döşeyen hükümet yetkililerinin çalışmalarıyla karşılaştırdı. Vatandaş, “Adamlar Azerbaycan’dan Rusya’dan 6 ayda denizin altından Silivri’ye doğalgaz boru hattı döşediler” dedi.

Yeni Haber Başlığı

İstanbul’da yaşayan vatandaşlar, bu durumun bir kez daha İstanbul Belediyesi’nin çalışmalarındaki yavaşlığı ve vatandaşların bu yavaşlığı ödemek zorunda kalmasını eleştirmesi nedeniyle üzgünler. Vatandaşlar, Belediye yetkililerinin çalışmalarını daha hızlı bir şekilde tamamlamalarını ve İstanbul’daki yaşam kalitesini artırmak için daha fazla çaba harcamalarını umuyorlar.

Yeni Haber Başlığı

CHP’li İBB’nin 3 yıldır döşeyemediği boru hattı tepki çekti
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kuzey Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!