Çağdan Atan'dan dikkat çeken Orhan Ok yorumu: 'Abdullah Avcı ile birlikte...'

Çağdaş Atan, Trabzonspor'da Orhan Ak'ın takımında olmasının eski alışkanlıkların devamı niteliğinde olduğunu da sözlerine ekledi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayserispor Teknik Direktörü Çağdaş Atan, Trabzonspor maçı öncesinde yayıncı kuruluşa verdiği röportajda konuştu. Atan, rakiplerinin geçen sezon şampiyonu ve güçlü bir kadroya sahip olduğunu belirtirken, Trabzonspor Teknik Direktörü Orhan Ak’ın da kendisinin kurs arkadaşı ve dostu olduğunu söyledi.

Atan, Trabzonspor’un güçlü kadrosuna rağmen biraz yumuşak bir takım olduklarını düşündüğünü ifade etti. Ancak kendi takımının da iyi oyunculara sahip olduğunu belirten Atan, oyuncularından büyük beklentileri olduğunu söyledi.

Sezon başında bazı oyuncuların ayrılması nedeniyle zorluklar yaşadıklarını dile getiren Atan, ancak yine de kendi oyunlarını oynayacaklarını ve yeri geldiğinde geçiş hücumu yapacaklarını söyledi. Oyuncularının sezon başından beri şapkadan tavşan çıkardığını ve içlerinde ne kadar tavşan olduğunu bilmediklerini de ekledi.

Trabzonspor’un Salı günü Kupa Maçı oynayacak olması nedeniyle değişikliklerin erken olabileceğini belirten Atan, iyi bir maç beklediğini sözlerine ekledi.

Atan, Trabzonspor’un büyük bir camia olduğunu ve Orhan Ak’ın bilgili ve donanımlı bir teknik direktör olduğunu ve Abdullah Avcı ile birlikte çalıştığını vurguladı. Orhan Ak’ın takımında olmasının eski alışkanlıkların devamı niteliğinde olduğunu da sözlerine ekledi.

Sonuç olarak, Atan Trabzonspor maçının zorlu geçeceğini ancak kendi takımının da iyi bir performans sergileyeceğini belirterek, iyi bir maç beklediğini dile getirdi.

Çağdan Atan’dan dikkat çeken Orhan Ok yorumu: ‘Abdullah Avcı ile birlikte…’
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kuzey Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!