Büyük Birlik Partisi, Trabzon Beşikdüzü için kararını verdi!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Büyük Birlik Partisi Beşikdüzü İlçe Başkanı Uğur Dilli, Beşikdüzü İlçesinde Cumhur İttifakı ve MHP Beşikdüzü Belediye Başkan adayı Baış Öztürk’ü destekleme kararı aldıklarını açıkladı.
Öztürk, “Büyük Birlik Partisi Besikdüzü ilçe Başkanlığı olarak önümüzdeki yerel seçimlerde, Cumhur ittifakı kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi Beşikdüzü Belediye Başkan Adayı Barış Öztürk’ü destekleme kararı almış bulunmaktayız.

Ulusal düzeyde genel başkanlarımız tarafından oluşturulan ittifak ruhunun varlığına inancımız, birlik ve beraberliğin gücünün önemine hakim oluşumuz ve ilçemizde son dönemde birçok kesimin “artık Beşikdüzü iktidar ile buluşmalı” düşüncesinden hareketle, aziz milletimizin çağrılarına kulak vermemiz ilçemizde bu kararı almamıza vesile olmuştur.

Büyük Birlik Partisi Beşikdüzü ilçe Başkanlığı olarak Cumhur ittifakını tekraren başarılara ulaştırmak adına mücadele edeceğimize, ilçe halkının iktidar özlemine kayıtsız kalmamak adına söz veriyoruz. Bir Beşikdüzü’müz var, ve bu güzide ilçe bu seçimin sonucunda o eski ihtişamlı günlerine el birliğiyle kavuşacağı inancımız tamdır. Üzerimize düşen her görevi layıkıyla yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Almış olduğumuz bu karar memleketimiz adına hayırlı sonuçlar getirsin inşallah. Sefer bizden zafer Allah’tan” ifadelerini kullandı.

Büyük Birlik Partisi, Trabzon Beşikdüzü için kararını verdi!
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kuzey Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!