Beşiktaş’tan apar topar gönderilmişti! Şok iddia… Aboubakar da saç ektirmeden diskalifiye edilmişti…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beşiktaş’ta neredeyse apar topar  gönderilen Emirhan Delibaş’ın babası Murat Delibaş, canlı yayında dikkat çeken iddialar ortaya attı. Sözleşmesi dün feshedilen Emirhan Delibaş’ın babası Murat Delibaş’ın sözleşmesini feshine getiren süreç geçtiğimiz günlerde başladı.

Sosyal medyada arkadaşlık uygulaması üzerinden bir profil oluşturduğu iddiaları sonrasında taraftarların tepki gösterdiği genç futbolcu ile ilgili karşılıklı anlaşma sonrasında sözleşmesinin feshedildiği ifade edilmişti.

Beşiktaş’ta yaptığı açıklamada sözleşmesinin karşılıklı anlaşma sonucunda feshedildiğini bildirmişti.
Yaşanan bu gelişme öncesinde ise Emirhan da sosyal medyadan yaptığı açıklamada ortaya atılan iddiaları reddetmişti.

ABOUBAKAR’I SAÇ EKTİRMEDEN DİSKALİYİFE ETMİŞTİ
Baba Murat Delibaş, dün Beyaz TV’de yaptığı açıklamalarda ise yaşanan süreci “Şok geçirdik” diye tanımladı. Baba Delibaş, oğlunun böyle bir şey paylaşmadığını, arkadaş grubunda bu şekilde bir şey yaptıklarını kendisine söylediğini ifade ederek,  “Şok geçirdik. Kendisi böyle bir şey paylaşmadı aslında. Arkadaş grubunda böyle bir şey yaptıklarını söyledi, paylaşılmadı. Çocuk yıkıldı açıkçası. Beşiktaş, Aboubakar’ı saç ektirmeden diskalifiye etmişti, bahane arıyorlardı muhtemelen bizim çocukla ilgili. Hepimiz şoktayız, kendimize gelemedik. Dünya basınında bile rezil olduk”  diye konuştu.

BENİM OĞLUM, ORADA 11 SENEDİR İYİ KÖTÜ MÜCADEL EETTİ

Beşiktaş’ın fesih sürecinde kendileriyle temasa geçmediğini vurgulayan Murat Delibaş, “Ayıp ya! Benim oğlum orada 11 senedir iyi kötü mücadele etti. 11 senemiz geçti. Herhangi bir bilgi olmadan, sorular sormadan, bize danışmadan, sözleşmeyi de anlaşmalı yaptılar. Karşılıklı fesih, çocuk da o panikte neyi imzaladığını bilmiyor. Bizimle hiçbir şekilde temasa geçmediler” diye konuştu.

FESİH KARARI, SAMET AYBABA’DAN KAYNAKLI

Fesih kararının Samet Aybaba’dan kaynaklandığını belirten Murat Delibaş, “Samet Aybaba’dan kaynaklanan bir şey. Ben bizzat kulübe gideceğim, televizyona da gideceğim. Samet Hoca’nın pisliklerini de anlatırım. O adam ya! 20 yaşındaki çocuğa baskı yapılmaz” açıklamasını yaptı.

EMİRHAN’I İSKENDERUNSPOR’A GÖNDERMEK İSTEDİ

Samet Aybaba’nın devre arasında Emirhan Delibaş’ı İskenderunspor’a göndermek istediğini ve bu kararın bu nedenle alındığını vurgulayan Murat Delibaş, “Beşiktaş’ta birçok dolap dönüyor, gençler harcanıyor! Samet Aybaba oğlumu bilerek, isteyerek harcadı.”

“Samet Aybaba devre arası 3-4 teklif olmasına rağmen Emirhan’ı odasına çağırıp İskenderunspor’a göndermek istedi, o da gitmediği için bunlar oldu” dedi.

 

 

Beşiktaş’tan apar topar gönderilmişti! Şok iddia… Aboubakar da saç ektirmeden diskalifiye edilmişti…
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kuzey Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!