Başkan Selahhadin Çebi: “ CHP her hizmete karşı”

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, Cumhuriyet Halk Partisi’nin siyaset anlayışında hizmetin yeri olmadığını söyleyerek “CHP demek ülkeye, vatana, millete, bayrağa muhalefet etmek demektir.” dedi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK PARTİ’NİN TEK HEDEFİ HİZMET’TİR
CHP’nin hiçbir dönem iktidar olmak gibi bir hedefinin olmadığını kaydeden Çebi, “Hem yerelde hem de genel siyasette iktidara talip olmak bu ülkeyi sevmeyi, bu ülkenin dertlisi olmayı gerektirir. AK Parti’nin kuruluşundan bugüne her daim tek hedefi aziz milletimize hizmet etmek, ülkemizi kalkındırmak ve dünya siyasetinde söz sahibi yapmak olmuştur. Bundan dolayı da girdiği her seçimden alnının akıyla, büyük bir teveccühle birinci olarak çıkmıştır.

CHP HER HİZMETE KARŞI
Oysa bugün algı operasyonlarıyla siyaset yapan, eşek heykeli açılışlarıyla belediyecilik hizmeti yaptığını iddia eden CHP, muhalefeti kendiyle özdeşleştiriyor. Cumhuriyet Halk Partisi esasında ülkeye, vatana, bayrağa, ecdadımıza, tarihimize esasında kendilerine muhalifler. Aslında CHP; ülkemizin kalkınmasına, güçlü Türkiye’ye, yatırımlara, temel atmaya, açılan temelleri yok etmeye, köprülere, barajlara, havalimanlarına, milli ve yerli savunma sanayine, şehir hastanelerine, nükleer santrallere karşıdır.” dedi.

HASTANENİN YOLUNU YAPMADILAR
CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediyesinin İstanbul’da şehir hastanesinin yolunu yapmayı reddetmesini Belediyecilik hizmetleri açısından facia olarak nitelendiren Çebi; “Pandemi döneminde hastanenin yolunu yapmamak, insanların ölümlerini beklemek nasıl bir belediyecilik anlayışıdır! Aynı zihniyet şehrimizde görevde olmuş olsalardı bu kez Trabzon Şehir Hastanesinin yapımına, faaliyete geçmesine de karşı çıkacaklardı. Hastanenin yapılmaması için tüm engelleyici faaliyetlerde bulunacaklardı.

SEÇMEN HER SEÇİM DERS VERİYOR
Seçmenin her seçimde Cumhuriyet Halk Partisine ders verdiğini belirterek sözlerini sürdüren Çebi: “Her yenilgiden, her hezimetten ders almadan milletimizin değerlerinden uzak politikalar izlediler. Genel başkanlarını değiştirdiler, olmadı. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde algı oluşturdular, 13.yenilgisiyi aldı. DEM’i, HDP’yi örnek aldılar, şimdi de eş genel başkanlığa geçtiler. İstanbul’u almak için Esenyurt’u DEM’e verdiler, yarın da Türkiye için İstanbul’u rahatlıkla DEM’e verirler.

SEÇMEN UZUN BİR TATİLE ÇIKARACAK
Çebi, CHP’nin yerel yönetimlerde adının başarısızlıkla eş değer olduğunu ifade ederek “CHP Belediyeciliği demek; çöp, çamur, çukur, hizmet zamanı tatile, kayağa, eğlenceye çıkan belediye başkanları demektir. Hiç merak etmesinler aziz milletimiz kendilerini uzun bir tatile çıkaracaktır.
İSTEDİKLERİNE SELAM DURSUNLAR
Terörist Selahattin Demirtaş’a, Osman Kavala’ya selam gönderen CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i aziz milletimiz 31 Mart günü tamamen özgürleştirecektir. İstediğine selam dursun, istediğine çıraklık etsin.

ATATÜRK MİLLİ VE YERLİ SAVUNMA SANAYİ
Kendisi Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ağzına alarak siyaset yapıyor. Atatürk şurayı alın; burayı alın, diyormuştur. Gazi Mustafa Kemal Atatürk aslında ‘İstikbal Göklerdedir’i emrediyor. Milli ve yerli savunma hamlelerimizden KAAN’ı işaret ediyor, İHA’yı, SİHA’yı, yerli savunma sanayimizi işaret ediyor. CHP, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e de muhalefettir.

CHP MİLLİ GÜVENLİK SORUNUDUR
CHP, milli güvenlik sorunudur, darbecilerle pazarlık demektir, 28 Şubat demektir, MİT’i servis emek demektir, terörist cenazelerinde boy göstermek, İHA, SİHA’ya bela okumak, teröristlere selam durmak, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün askerlerine ‘it’ diyenlerle ortaklık etmektir. Rabbim milletimizi, vatanımızı, şehirlerimizi CHP’den korusun.” şeklinde konuştu.
ERDOĞAN HEPSİNİN BİR ÖZETTİDİR
İlçe Başkanı Çebi sözlerini şu şekilde tamamladı: “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan; Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, merhum Adnan Menderes’in, Prof.Dr.Necmettin Erbakan’ın, Turgut Özal’ın, Alpaslan Türkeş’in adeta bir özetidir, hedeflerinin tam kendisidir.”

Başkan Selahhadin Çebi: “ CHP her hizmete karşı”
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kuzey Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!