Başkan Mumcu : “Sandıklara sahip çıkalım zafer bizimdir”

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, Pazar günü tüm vatandaşları sandığa gitmeye davet ederek, "Millet iradesinin tecelli ettiği demokrasimizin temel taşı olan sandıklara bu seçimde de sahip çıkmak boynumuzun borcudur” dedi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, yarın gerçekleşecek Mahalli İdareler Seçimi öncesinde Trabzon’da vatandaşlara sandık çağrısında bulundu. İl Başkanı Mumcu açıklamasında, “31 Mart tarihinde gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Seçim sürecinin sonuna gelmiş bulunmaktayız. İki aylık seçim çalışmalarımız kapsamında milletimizle bir araya geldik. Bakanlarımızla, milletvekillerimizle, ana kadememizle, kadın ve gençlik kollarımızla, mahalle başkanlarımızla kapı, kapı, sokak, sokak dolaştık. Cumhur İttifakı olarak gidilmedik ev, çalınmadık kapı, halinden habersiz olduğumuz tek bir kardeşimizi bırakmadık. Dertlere ortak olduk. Artık bizlere düşen son bir görev kaldı oda 31 Mart’ta daha güçlü bir şekilde oy kullanmaya giderek, son sandıkların sayımının tamamlanması ve imza altına alınmasına kadar sandıklara sahip çıkmaktır” dedi.

İl Başkanı Mumcu sözlerini şöyle sürdürdü: “Millet iradesinin tecelli ettiği demokrasimizin temel taşı olan sandıklara bu seçimde de sahip çıkmak boynumuzun borcudur. Her seçim izlediğimiz bayat senaryoları bir kez daha sergilemeye çalışacaklar. Bu nedenle yoğun geçen çalışma temposu yürüttüğümüz seçim sürecinde sahada insanların gönlüne girerek kazandığımız oyların sandıkta heba olmaması en öncelikli vazifemiz olacaktır. Milletimiz müsterih olsun! Algı oyunlarına, manipülasyonlara takılmadan bu zorlu süreci de tamamlayacağız. Sizlerden aldığımız güç ve inançla, Trabzon’da başta büyükşehir olmak üzere 18 ilçemizde zafer ilan ederek yolumuza devam edeceğiz. Trabzon’umuzun kalkınması için koşacak, koşturacak, terleyecek, şehrimizi her açıdan layık olunan seviyeye getireceğiz. Unutmayalım seçim sandıkta kazanılır. Yeter ki oyumuza ve sandığa sahip çıkalım, inanın zafer Cumhur ittifakının olacaktır.”

Başkan Mumcu : “Sandıklara sahip çıkalım zafer bizimdir”
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kuzey Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!