Aydın'da pazar yerinde kalan lüks araç esnafı zor anlar yaşattı

En köklü semt pazarlarından Köşk Cumartesi pazarının kurulduğu alana bırakılıp gidilen bir lüks araç esnafı zor anlar yaşattı. Sahibine kimsenin ulaşamadığı Ankara plakalı otomobili merak konusu oldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Aydın'da pazar yerinde kalan lüks araç esnafı zor anlar yaşattı

Aydın’ın Köşk ilçesinde yüzyıllardır hizmet veren tarihi semt pazarı, Köşk Cumartesi Pazarı, bir lüks aracın park edilmesiyle bugünlerde konuşuluyor. Çiftlik Caddesi üzerindeki alana bırakılan Ankara plakalı 06 YA 7312 otomobil, pazar esnafı tarafından fark edildi ve sahibiyle iletişim kurulmaya çalışıldı. Ancak, aracın sahibi bir türlü ortaya çıkmadı ve esnaf zor durumda kaldı.

Esnaf, aracın sahibinin duyarsızlığına isyan ederek, “Bu çarşı yıllardır var ve pazar günleri kimse arabasını buraya park etmezdi. Aracı burada bırakıp gitmek, ya yabancı biri, ya da burada tezgah açan esnaf ile bir sıkıntısı olduğu ya da başına bir iş geldiği anlamına geliyor. Ancak sahibine ulaşamıyoruz.” dedi.

Polis ekipleri de aracın sahibiyle iletişim kurmak için uğraşsa da başarılı olamadılar. Esnaflar, bir yandan da tezgahlarını açmak için yerlerini almakta zorlandılar. Bu olay, semt pazarı esnafının ve alışveriş yapanların dikkatini çekti ve tartışmaları beraberinde getirdi.

Köşk Cumartesi Pazarı, Aydın’ın en köklü semt pazarlarından biridir ve her hafta binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Ancak, bu olay, pazar esnafı ve müşterilerinin güvenlik endişelerini artırdı ve benzer durumların önüne geçilmesi gerektiği konusunda uyarı niteliği taşıdı.

Pazar yerinde kalan lüks araç esnafı zor anlar yaşattı #1
Pazar yerinde kalan lüks araç esnafı zor anlar yaşattı #2
Pazar yerinde kalan lüks araç esnafı zor anlar yaşattı #3
Pazar yerinde kalan lüks araç esnafı zor anlar yaşattı #4

Aydın’da pazar yerinde kalan lüks araç esnafı zor anlar yaşattı
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kuzey Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!