Arsin’de Belediye Başkan Aday Adaylığı İçin İbrahim Küçük İsmi Öne Çıkıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KUZEYANADOLU – ÖZEL

Trabzon’un Arsin ilçesinde 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde belediye başkan aday adayı olarak öne çıkan isimlerden biri de İş İnsanı İbrahim Küçük.

İlçede “Dede” lakabıyla bilinen ailenin Arsin’de ve Trabzon’da ağırlığı oldukça fazla. İnşaat, turizm, konaklama ve Kuyumculuk sektörünün yanı sıra bu güne kadar ilçenin sporunda, siyasetinde, ticaretinde, hayır işlerinde öne çıkmış ve AK Parti’ye direk ve dolaylı yoldan önemli katkılar sağlamış çizgisinden hiç şaşmamış bir aile.

Arsin’de doğmuş büyümüş eğitiminin büyük bölümünü Arsin’de tamamlamış Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu Küçük evli ve iki çocuk babası.

Faaliyet gösterdiği sektörlerde ilçeye değer katacak hizmetlere imza atarken, ilçesinde kazanıp ilçesine kazandırmayı ilke edinmiş ve ilçesinden hiç kopmamış bir isim.

Bugüne kadar Küçük ailesine bir çok kez yerel yönetimlerle ilgili sorumluluk almaları yönünde baskılar olmuş. Fakat nasip bugüneymiş.

İbrahim Küçük: “Arsin’e hizmet etmek için aday adayı oldum”

İbrahim Küçük, aday adaylığı sürecindeki düşüncelerini şu sözlerle ifade etti:

“Bizim yaşam düsturumuz yaşarken imanlı bir hayat öldükten sonra da hoş bir seda bırakmaktır.

Bugüne kadar hep çalıştık yaşadığımız çevreye bu topraklara ve yaşadığımız insanlara hizmet etmeyi kendimize ilke edindik.

Arsin’imizin gelişip kalkınması noktasında üzerimize düşen neyse gerek partimiz adına gerek halkımız adına gerek devletimiz adına hep elimizi taşın altına koyduk. Çok dua aldık çok insan sevindirdik çok güzel sohbetlere dahil olduk. Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerin yanı sıra sosyal sportif ve ekonomik anlamda da ilçemize önemli kazanımlarımız oldu. Onlarca aileye istihdam sağladık ilçeye değer katan projelere imza attık, kim aman dediyse yetişmeye çalıştık.

Çok şükür güzel bir sermaye oluşturduk. Bu sermayenin adı güven. Bu sermayenin adı samimiyet hakkaniyet sevgi sadakat oldu. Allah’a bin şükür bugün ilçemizde saygı gösterilen sevgi gösterilen muhabbet gösterilen birlik beraberliği önde tutan kaynaşmayı dayanışmayı şiar edinen bir felsefeyle yetiştik.

Nihayetinde yerel seçim süreci ile ilgili yine bizlere gelen tavsiyeler öneriler ve baskılar nedeniyle bu yola çıktık. Gerek Arsinli hemşerilerimiz gerek teşkilat mensupları gerek parti büyüklerimizin telkin ve destekleri ile aday adayı olacağız.

Biz her zaman Allah’ın nasibine takdirine inanan insanlarız. Bismillah dedik Allah’ın izniyle Arsin gibi önemli bir ilçede yöneten olma yolunda gelen baskılar üzerine bir adım attık.

Bu sürece gelirken gerek ilçemizde gerek şehrimizde gerek genel merkezimizde çok kıymetli kanaat önderleri ile istişare ettik, aylardır bu istişarelerimizi sürdürdük, bizlere gelen insanları dinledik, dinlememiz gereken insanların ayağına gittik nasihatlerini dinledik dualarını aldık.

Şayet bu kutsal yolda Arsin halkımız tercih eder teşkilatlarımız kıymet verir olur verir parti büyüklerimiz onaylar genel merkezimiz takdir eder ise bugüne kadar iktidarımız sayesinde çok önemli hizmetlere vesile olmuş Arsin’imize bugüne kadar yapılanların üstüne daha güzel şeyler yapmak adına bu göreve talibiz. Çarşamba günü Allahın izniyle aday adaylığımızı açıklayacak ve takdiri halkımıza teşkilatımıza ve partimize bırakacağız. Tek derdimiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Arsin’e hizmettir. Yol göstericimiz, örnek aldığımız azmine gayretine ve bu ülkeye kattıklarına gıpta ile baktığımız Sayın Cumhurbaşkanımız Ak Parti genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Kader gayrete aşıktır. Biz gayret edeceğiz takdir yüce Allah’ındır.”

Arsin’de Belediye Başkan Aday Adaylığı İçin İbrahim Küçük İsmi Öne Çıkıyor
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kuzey Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!