AK Parti’de Trabzon milletvekilleri bu bölgeye yoğunlaşmalı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KUZEY ANADOLU – ÖZEL

AK Parti’nin Trabzon’da ilçe belediye başkanlarını açıklamada yaşanan gecikme, parti içinde rahatsızlıklara yol açıyor. Henüz resmi olarak ilçe belediye başkan adaylarını duyurmayan parti, her ilçede kamplaşmalara neden oluyor. Bu gecikme, tabanda homurtuların yüksek sesle duyulmaya başlandığına işaret ediyor.

Parti içindeki homurtuların sebeplerinden biri olarak, Cumhurbaşkanı’nın Trabzon’a canlı bağlantı ile katılacağı etkinlikte ilçe belediye başkanlarını açıklamaması gösteriliyor. Bazı çevreler, “Genel Merkez Trabzon’u unuttu” eleştirilerini getiriyor.

Aday açıklaması sonrası, AK Parti’nin 4 Trabzonlu milletvekilinin, Büyükliman havzasında bir çıkartma yapması gerektiği vurgulanıyor. Bu çıkartmanın ivedilikle gerçekleştirilmesi, seçim çalışmalarının hızla başlaması ve teşkilatın diri tutulması önem arz ediyor. Muhalefetin Büyükliman’a hakim olduğu bir ortamda, gecikmenin riskli olabileceği belirtiliyor.

Bu nedenle, ilçe belediye başkanlarının en kısa zamanda kamuoyuna açıklanması ve AK Parti’nin Büyükliman havzasında etkili bir seçim kampanyası yürütmesi, 1 Nisan gününe kadar yaşanabilecek sürprizlere karşı önem taşıyor. Partinin, seçmenle aktif iletişim kurarak sokakta olması ve muhalefetin hakim olduğu bölgelerde güçlü bir çıkartma yapması gerekiyor.

AK Parti’de Trabzon milletvekilleri bu bölgeye yoğunlaşmalı
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kuzey Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!