AK Parti Arsin Belediye Başkan Adayı İbrahim Küçük rekoru hedefliyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ziyaretlerinde ve programlarında Türkiye’de Trabzon’un, Trabzon’da ise Arsin’in şampiyon olacağını ifade eden Küçük, “Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Ahmet Metin Genç’in Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bir sözü var. Büyükşehirler arasında şampiyon olmak. Biz de Genç Başkanımıza bir söz verdik: Arsin’i Trabzon’da şampiyon yapacağız.” İfadelerini kullandı.

ARSİN’E YAKIŞAN PROJELER İLE GELİYORUZ

7 Mart Perşembe günü saat 10:30’da Arsin’de Nisra Park Düğün Salonunda yapılması planlanan ve Arsin’de bir ilk olacak Proje Tanıtım Lansmanına dair detaylar veren Küçük, “Arsin’e ve Arsinliye yakışan projelerimiz ile vatandaşımızın karşısına çıkacağız. Projelerimizin büyük çoğunluğu Arsin’e bir şehir merkezi olma şansını tanıyacak ve gerçek belediyeciliği tam anlamıyla gösterecek. Biz projelerimize sonuna kadar güveniyoruz. Vatandaşlarımızın eksikliklerini ve taleplerini biliyoruz. Bu bilgiler doğrultusunda ne yapmamız gerektiğini ve Arsin’in neye ihtiyacı olduğunu biliyoruz.” dedi.

TÜRKİYE’DE DEĞİL TRABZON’DA SAHİBİZ

Başkan adayı Küçük’ün, Arsin’de mahalle buluşmalarında sıkça dile getirdiği bir diğer konu ise; şehre kimin daha iyi hizmet edeceği…

AK Partili Küçük, “Biz Türkiye’de 4 tane değil, Trabzon’da 4 vekile sahip bir partiyiz. Şehrimizin 2 tane bakanı, 4 milletvekili ve kapısını çaldığımızda geri çevrilmeyeceğimiz yüzlerce bürokratı var. Bu sebeple Arsinli kardeşlerimizin kararı doğru vermeleri gerekir. Ki doğru karardan vazgeçmeyeceklerine asla şüphemiz yok.” ifadeleriyle sözlerini noktaladı.

AK Parti Arsin Belediye Başkan Adayı İbrahim Küçük rekoru hedefliyor
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kuzey Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!