AK parti Araklı ilçe belediye başkan adayı Coşkun Çebi kimdir?

AK Parti'de Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayının Ahmet Metin Genç olarak açıklanmasının ardından gözler ilçe belediye başkan adaylarına çevrilmişti. Cumhur İttifakı bugün düzenlendiği tanıtım toplantısı ile adaylarını resmen duyurdu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK parti Araklı ilçe belediye başkan adayı bugün resmen açıklandı. Cumhur İttifakı’nın Trabzon’da düzenlenen aday tanıtım toplantısı sonrası Araklı  belediye başkanı Coşkun Çebi’nin kim olduğu arama motorlarında aranıyor.

AK Parti Trabzon Araklı İlçe Başkanı Çoşkun Çebi kimdir?

1961 yılında Trabzon’da doğdu. 1978 yılında Trabzon Lisesinden mezun oldu. Lisans eğitimini 1986 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olarak tamamladı. 2010 yılında ise Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu.

1989 yılında Araklı ilçesinde mesleki kariyerine başladı ve 2020 yılına kadar Araklı, Sürmene ve Arsin ilçelerinde hekimlik yaptı. 2020 yılında Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olmasının ardından 2021 yılında emekli oldu. Kamu hizmetlerinin yanı sıra Tıp Merkezi işletmeciliği gibi çeşitli ticari faaliyetlerde de bulundu.

2007 yılı genel seçimlerinde AK Parti Trabzon Milletvekili aday adayı olmuştur.

Evli ve iki çocuk

AK parti Araklı ilçe belediye başkan adayı Coşkun Çebi kimdir?
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kuzey Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!