14 Mayıs’ta Erdoğan’ın 1’inci olduğunu göreceğiz

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

YSK’daki kura çekiminin ardından konuşan AK Partili Ali İhsan Yavuz, “İnşallah 14 Mayıs’ta açık ara Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın 1’nci olduğunu göreceğiz” dedi.

Ali İhsan Yavuz: 14 Mayıs'ta Erdoğan'ın 1'inci olduğunu göreceğiz

DHA

Türkiye artık kritik seçimler için gün sayıyor…

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Yüksek Seçim Kurulu’nda cumhurbaşkanı adaylarının birleşik oy pusulasındaki yerlerinin belirlendiği kura çekilişinin ardından basın mensuplarına açıklama yaptı.

Kurayı değerlendiren Yavuz, pusulanın neresinde olunursa olunsun seçime eşit girildiğini söyledi.

“14 Mayıs’ta Erdoğan’ın 1’inci olduğunu göreceğiz”

Recep Tayyip Erdoğan’ın oy pusulasında 1’inci sırada yer aldığını hatırlatan Yavuz, şöyle konuştu:

İnşallah 14 Mayıs’ta da açık ara Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 1’inci olduğunu göreceğiz. Yeni serüvende Türkiye’de çok daha marka işler yapılacak, çok daha devasa işlere imza atılacak. Çünkü Türkiye’de Sayın Cumhurbaşkanımızla birçok ilk yaşadık. Yapılamayacaklar, ‘yapılamaz’ denilenler yapıldı, ‘olamaz’ denilenler oldu. Bu anlamda birçok ilki, birçok güzelliği, birçok yeniliği yaşadık. Ben bundan sonraki süreçte o atılan adımlar, belki atılan temeller çok daha önemli semerelerin toplandığı bir sürece dönüşecek diye düşünüyorum. Böyle bir süreçte Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yine Cumhurbaşkanı olarak Türkiye’nin başında olması önemli. Oraya doğru gidiyor. En son anketlerde zaten bir önceki oy oranımızın daha üstünde bir oy oranıyla Sayın Cumhurbaşkanımızın seçileceğini görüyoruz. İnşallah da öyle olacak. Biz de o yeniliklerin devam ettiği, devasa hamlelerin söz konusu olduğu, bizim de milletimize tekrar hizmetkar olarak çalıştığımız bir tabloda karşı karşıya kalacağız.

AK Parti'li Yavuz: 14 Mayıs'ta Erdoğan'ın 1'inci olduğunu göreceğiz #1
AK Parti'li Yavuz: 14 Mayıs'ta Erdoğan'ın 1'inci olduğunu göreceğiz #2

14 Mayıs’ta Erdoğan’ın 1’inci olduğunu göreceğiz
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kuzey Anadolu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!